Четвер, 28.05.2020, 05:21

Головна » 2019 » Травень » 21 » День пам’яті жертв депортації кримських татар
День пам’яті жертв депортації кримських татар

18 травня - були проведені виховні години та виставка плакатів до Дня пам’яті жертв геноциду кримських татар. Упродовж століть на теренах нинішньої України мешкали різні народи, які у непростій взаємодії через конфлікти та компроміси творили унікальну поліетнічну палітру соціокультурного простору. Яскравим прикладом є трагічна історія кримських татар, насильницька депортація позбавила їх Батьківщини. Цей гордий, нескорений народ і сьогодні переживає випробування долі.

Також  у цей день пройшов виховний захід «Кримські татари та українці пліч-о-пліч у боротьбі за право на Батьківщину».

У заході взяли участь учні 9-х класів, які обговорили питання щодо передумов, причин та особливостей депортації кримськотатарського народу, подальшої долі після депортації та подій сьогодення. Учасники заходу висловилися за толерантне ставлення до національних меншин, які проживають в Україні, а також, співпереживання до тяжкої долі депортованих та за повагу незламності духу у боротьбі за право жити на своїй землі.

Для нас, громадян України, головне – загальнолюдські цінності: толерантність, повага до прав людини, свобода.

Переглядів: 105 | Додав: mariyapigolchuk | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2019  »