Субота, 15.08.2020, 17:24

Головна » 2019 » Січень » 21 » Переможці шахового турніру
Переможці шахового турніру

З нагоди відзначення у 2019 році в області Дня Соборності України

20 січня 2019р. на базі Крупецького ліцею були проведені районні змагання з шахів серед команд закладів загальної середньої освіти.

В цих змаганнях прийняли участь 15 команд (склад команди: два юнаки таодна дівчина) школярів з Головлівського, Жуківського, Іванівського, Миньківецького, Перемишельського, Старокривинського, Улашанівського, Хоровецького навчально-виховних комплексів, Крупецького ліцею та Цвітоського навчально-виховного об’єднання.

В змаганнях серед учнів 10-11 класів прийняли участь шість команд з Крупецького ліцею, Миньковецького,Старокривинського, Улашанівського, Хоровецького НВК та Цвітоського НВО. Перше місце посіла команда Хоровецького НВК, ІІ – Цвітоське НВО, ІІІ місце – Миньковецький НВК. В особистій першості місця розподілились таким чином. І дошка: І м. – Гапонюк Максим (Хоровець), ІІм. – Дудар Максим (Миньківці), ІІІм. – Гнатюк Максим (Цвітоха). ІІ дошка: І – МакарчукКіріл(Хоровець), ІІ – Семенюк Ярослав (Улашанівка), ІІІ – Гуменюк Олег (Старий Кривин). ІІІ дошка: І – Гапонюк Світлана (Хоровець), ІІ – Черевко Вікторія (Цвітоха), ІІІ – Сьомка Тетяна (Старий Кривин).

В змаганнях серед учнів 6-9 класів прийняли участь дев’ять команд з навчальних закладів сіл Головлі, Жуків, Іванівка, Крупець, Миньківці, Перемишель, Старий Кривин, Улашанівка таЦвітоха. В результаті цих змагань місця розподілились таким чином: І місце зайняла команда Улашанівського НВК, ІІ місце – командаГоловлівського НВК, ІІІ – Жуківського НВК. Вособистій першості місця розподілились таким чином. І дошка: Ім. –Цехмейструк Владислав (Улашанівка),ІІм. – Акімніязов Назар (Головлі), ІІІм. – Скомороха Олег (Жуків). ІІ дошка: І – Акімніязов Едуард (Головлі), ІІ – Линок Денис (Крупець), ІІІ – Матвійчук Назар (Перемишель). ІІІ дошка: І – Іщук Софія (Улашанівка), ІІ – Хлань Анастасія (Миньківці), ІІІ – Яковчук Діана (Жуків).

Також в змаганнях прийняли участь хлопчики і дівчатка 5кл. і молодші. Всього їх було 13 учасників. Перемогу святкував Ковальчук Віктор (Перемишель), ІІ місце – Дем’янюк Настя (Цвітоха), ІІІ – Баталін Євген (Головлі).

Команди-переможці та призери були нагороджені дипломами. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Так тримати!

Переглядів: 177 | Додав: ЛСС | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2019  »