Субота, 15.08.2020, 17:11

Головна » 2016 » Лютий » 17 » Розвиток творчої активності учнів на уроках хімії та біології
Розвиток творчої активності учнів на уроках хімії та біології

17  лютого на базі Улашанівського НВК  було проведено заняття школи молодого вчителя на тему «Розвиток творчої активності учнів на уроках хімії та біології».

Присутні на занятті ШМВ 8 вчителів відвідали урок біології в 6 класі, який проводила вчителька Нікітчук Н.Г. і урок хімії у вчительки Кубринюк Ю.В.. Про основні методи, форми, засоби розвитку творчої активності учнів розповіла методист Районного методичного кабінету Жур. Г.М.

Своїм досвідом роботи з питання активізації розумової діяльності учнів, розвитку їх творчих здібнеостей поділилися Парфенюк Л.М. – вчителька біології Губелецького НВК, Карнафель К.М. – вчителька хімії Великоскнитського НВК, Генгарук С.А. – вчителька хімії і біології Полянського НВК.

Цікавий виховний захід підготували вчителі Нікітчук Н.Г. та Кубринюк Ю.В. на тему «Шоу ерудитів».

Активну участь в проведенні заняття ШМВ приймала заступник директора з навчальної роботи Денисюк Л.О., заступник директора з виховної роботи Маншилін Г.А.

Дякуємо за гарні умови, які були створені для проведення заняття.

Переглядів: 394 | Додав: ЛСС | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2016  »