Четвер, 28.05.2020, 05:39

Головна » 2019 » Квітень » 4 » Самоврядування - це МИ!
Самоврядування - це МИ!

Ми мали змогу відвідати 04.04. арт-проект «НЕ одноразовий», який відбувався у Хмельницькому обласному літературно-меморіальному музеї Миколи Островського.

Регіоннальні збори лідерів учнівського самоврядування відбувалися у декілька етапів:

1.Установчий модуль - Презентація концепції Школи Лідерів Шепетівки. Дослідження вимірів співпраці учнівського самоврядування з громадськими організаціями.

2. Навчальний модуль - Органи виконавчої та законодавчої влади. Сесія – як форма роботи органів самоврядування.Кава з заступником мера з гуманітарних питань Шепетівськоі міської ради Стасюк Наталією .

3.Дослідницький модуль - Оглядова екскурсія у Краєзнавчому музеї міста Шепетівки. Дослідження виміру участі лідерів учнівського самоврядування у збереженні спадщини і культури рідної землі.

4.Креативний модуль - Майстерня законодавчого театру. Перегляд форум-вистави «Новенька з Цвітохи». Адвокація документів з питань протидії булінгу.

5.Тренувальний модуль - Ворк-шоп з медіаграмотності у студії Телебачення Like TV. Створення спільної арт-інсталяції на тему: «Самоврядування – це МИ».

6.Презентація проекту Шкільне Телебачення- Шепетівська загальноосвітня школа I–III ступенів № 1 ім. М. Островського.

Все це було сьогодні з нами на регіональних зборах лідерів та координаторів учнівського самоврядування у місті Шепетівка.  Улашанівську ОТГ  представляла учениця 10 класу Яцюк Наталя.

Переглядів: 155 | Додав: mariyapigolchuk | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2019  »