Субота, 15.08.2020, 17:16

Головна » 2016 » Квітень » 20 » Тиждень ЦО
Тиждень ЦО

Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці дітей дошкільного віку та школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація погіршу­ється. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного здоров'я. Тому вихован­ня здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, з засвоєними алгоритмами дій в умовах надзвичайних ситу­ацій, одне з пріоритетних завдань, яке стоїть перед освітою.

Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України вкрай стурбовані станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків.

Кількість смертельних випадків та травмуванням серед дітей в нашій країні не мала. Адже щодня в мирний час внаслідок нещасних випадків гине 3 дитини. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Тому, основною метою проведення «Тижня знань безпеки життєдіяльності» є допомога при формуванні в дітей та учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, оволодінні основами здоро­вого способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденному житті та при виникненні над­звичайних ситуацій.

В нашому НВК протягом Тижня безпеки дитини було проведено багато різноманітних теоретичних та практичних заходів, а найцікавіше пройшов День ЦО.

Переглядів: 229 | Додав: ЛСС | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2016  »