Вівторок, 22.01.2019, 13:54

Головна » 2018 » Листопад » 15 » Всеукраїнський тиждень знань безпеки життєдіяльності
Всеукраїнський тиждень знань безпеки життєдіяльності

У рамках тижня знань з  безпеки життєдіяльності у 2 класі, була проведена інформаційна година спілкування, на якій учні мали змову вдосконалити свої знання та вміння з правил поведінки при  експлуатації побутових газо- та електроприладів.

Учні розв’язували ребуси, створювали інформаційні плакати, розгадували загадки.

Щодня ви користуєтесь електричними приладами, але потрібно знати, що вони можуть стати джерелом небезпеки. Іноді трапляються нещасні випадки від дії електричного струму, що призводять до смерті людини. Щоб уникнути небезпеки, достатньо завжди пам’ятати та дотримуватись правил поводження з електричними приладами.

Правила користування електроприладами:

1. Використовуйте електроприлади лише за призначенням.

2. Не перевантажуйте електричні розетки. Не підключайте багато приладів до однієї розетки, оскільки електромережа може перевантажитися.

3. Тримайте нагрівальні електроприлади подалі від легкозаймистих речей.

4. Електронагрівальні прилади, такі як електрочайник, електропраска, електрокамін та інші, треба вмикати в електромережу справними.

5. Якщо працюючий електроприлад погас або почав працювати з перебоями, то в жодному разі не можна по ньому стукати. Він може загорітися або навіть вибухнути. Його треба негайно вимкнути.

6. Якщо всередину електроприладів, що працюють, потрапив дрібний предмет або вода, треба негайно їх вимкнути. Категорично забороняється лізти туди олівцем чи іншим предметом, коли електроприлад увімкнутий.

7. Часто в побутових електроприладів виникає пошкодження їх ізоляції. Також буває, що електричний дріт обірвався чи оголився. У таких випадках не можна користуватися цими приладами та торкатися оголених місць, оскільки це може призвести до травми.

8. Не залишайте без нагляду увімкнені в розетку електроприлади.

9. Не можна виключати електроприлади, тягнучи за електричний шнур, бо він може обірватися і вразити електричним струмом. Вимикати прилад з мережі можна лише за вилку.

10. Не можна заповнювати водою чайники й кавоварки, що ввімкнені в електромережу.

11. Не торкайтеся мокрими руками та не витирайте вологою ганчіркою електричні кабелі, розетки, вимикачі та електроприлади, що ввімкнені в електромережу.

12. Не можна підвішувати речі на електричні кабелі.

13. Не можна бавитись зі штепсельними розетками — це небезпека для життя.

Переглядів: 23 | Додав: mariyapigolchuk | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »